Katalogi


     Na tej stronie przygotowaliśmy dla Państwa naszą oferte produktów NOWY STYL w postaci katalogów PDF. Dzieki temu moga państwo zapoznać sie z oferowanym asortymentem w postaci off-line lub z wydruku.

    Towary przedstawione w katalogach można zamawiać na stronie naszego sklepu badź tez telefonicznie, za pomocą emaila lub faxu. Zapraszamy także do skontaktowania sie bezpośrednio z nami jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, ich wykończeń i ceny. Wszystkie zamówineia bedziemy zawsze potwierdzać telefonicznie.


Katalog BIURO I KAWIARNIA (oferta standard):

Znajdą tutaj państwo oferte popularnych modeli krzeseł i foteli frmy NOWY STYL, wraz z cennikiem umieszczonym na końcu katalogu. Wszystkie ceny podane w katalogu mają wliczone koszty transportu i są identyczne z cenami podanymi w sklepie.

 OFERTA STANDARD NOWY STYL - DOSTEPNA W SKLEPIE i-krzesla.pl

Katalog MEBLE BIURO KAWIARNIA (oferta express):

W katalogu express znajdą państwo szeroką gamę krzeseł, foteli, toraz roznego rodzaju mebli dal ktorych producent oferuje skrócony czas realizacji zamowien i efektywny czas wysylki do 5 dni. W porowananiu z oferta standard, towary dostepne w expressie sa dostępne zazwyczaj w mniejszej dostępnej palecie wykończeń.

 

 OFERTA EXPRESS NOWY STYL - DOSTEPNA W SKLEPIE i-krzesla.pl